Polityka prywatnosci

Polityka Prywatności

X+ Dodatnia Siła zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego  użytkownika serwisów oraz warsztatów, kursów, newsletterów należących do X+ Dodatnia Siła obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie.
https://www.x-plus.webnode.com/polityka prywatności

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

X+ Dodatnia Siła nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów / użytkowników swoich serwisów, warsztatów, kursów i newsletterów. Każdy zawsze ma możliwość poprawienia swoich danych lub ich całkowitego usunięcia z bazy.

Dane Osobowe. 

W czasie korzystania z serwisów należących do X+ Dodatnia Siła możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail.

Subskrypcja Darmowych Kursów i Newsletterów

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów oraz kursów  wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej X+ Dodatnia Siła. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi kolejny newsletter lub część kursu. Imię pozwala zwracać się do czytelnika po imieniu.

Zamawianie Usług i Produktów  

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez X+ Dodatnia Siła wymaga podania   pełniejszych danych adresowych.

Niezapowiedziane Wiadomości 

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomosci.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości X+ Dodatnia Siła rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jej serwisów, newsletterów, kursów, usług i produktów

Dane Osobowe 

Dane osobowe podane na serwisach należących do X+ Dodatnia Siła przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forach, publikowanych opinii itp. dostępne są dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane.  Nie ma możliwości zabezpieczenia ogólnie dostępnych danych przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

 

 

W przypadku pytań pisz na adres:

xplus55@o2.pl