Blog

Pierwszy komunikat

2010-11-02 11:22

Dziś był aktywowany nasz nowy blog.

Hinduski mędrzec Sri Sri Ravi Shankar powiedział, że niezadowolenie ze stereotypów jest początkiem drogi do ostatecznego wyzwolenia. Tak zaczęła się moja droga. Nie wystarczało mi życie polegające na chodzeniu do nudnej pracy, jedzeniu, oglądaniu telewizji... i tak w kółko. Zaczęłem szukać.  Przeszedłem  długą drogę, czytałem różnych Mistrzów ale to, czego się nauczyłem i dowiedziałem, było szokiem. Wiem, że warto polubić siebie, że akceptacja wszystkiego co jest, jest najlepszym punktem wyjścia do dokonania zmian na korzyść w swoim życiu. Nauczyłem sie stawiać czoło wyzwaniom i przeciwnosciom.

Co chcę? Chcę uczynić swoje życie pasmem radości i satysfakcji z działania. Chcę prowadzić biznes, mieć czas na naukę i zabawę. Dążę do tego, by

rozwinąć biznes i założyć Kluby Dodatniej Siły X+. Stale się uczę i szukam współpracowników.

Co proponuję? Proponuję współpracę na zasadach partnerskich, możliwosć zarabiania i rozwoju osobistego. Przy okazji możliwosć pomagania innym.

Co zyskasz przyłączając się do mnie? bądź korzystając z  oferty współpracy? Zobaczysz swoje życie z innej perspektywy. A zaraz potem zobaczysz jak łatwo możesz je zmienić. Ujrzysz pełne podziwu twarze Twoich bliskich. Usłyszysz głosy uznania, pochwalne szepty. Poczujesz się zwycięzcą. Poczujesz się królem własnego życia. Przemyśl wszystkie niesamowite korzyści, jakie mogą Ci przynieść współpraca z nami. Lepsze zdrowie, lepszy humor, więcej kasy na koncie. Inny mistrz z Indii powiedział kiedyś: Jedyne, co jest pewne w życiu to smierć.

Od Ciebie zależy czy , będziesz mógł powiedzieć o sobie NiE ZMARNOWAŁEM ŻYCIA

Proszę śledź go, będziemy się starać zawsze dostarczać świeże informacje. Czytać posty blogu można także przez RSS kanał.

<< 1 | 2